E36D401CHN562TED0U
MFR.Part #
E36D401CHN562TED0U
JLCPCB Part #
C3815224
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 13.24A@120Hz 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 32.3mΩ@120Hz 400V 5600uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS