ERWE451LGN122MC96U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWE451LGN122MC96U
JLCPCB Part #
C3815166
Package
Bolt,D50xL96mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 2000hrs@85℃ 22.4mm 4.7A@120Hz 450V 50mm 96mm ±20% 螺栓,D50xL96mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS