E36D800HPN103MA92U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D800HPN103MA92U
JLCPCB Part #
C3815148
Package
Bolt,D35xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 18.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 35mm 6.6A@120Hz 80V 92mm ±20% 螺栓,D35xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS