E32D351CDS332MEA5U
MFR.Part #
E32D351CDS332MEA5U
JLCPCB Part #
C3815144
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 3300uF 350V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS