E32D630HPN104MDE3U
MFR.Part #
E32D630HPN104MDE3U
JLCPCB Part #
C3815132
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 142.88mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 32.23A@120Hz 5.2mΩ@120Hz 63.5mm 63V ±20% 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS