E36D630HLS333MAE3U
MFR.Part #
E36D630HLS333MAE3U
JLCPCB Part #
C3815130
Package
Bolt,D35xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 10.75A@120Hz 12.7mm 142.88mm 2000hrs@85℃ 33000uF 34.93mm 63V 9.7mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D35xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS