E36D501CPN682MFE3U
MFR.Part #
E36D501CPN682MFE3U
JLCPCB Part #
C3815126
Package
Bolt,D89xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 143mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 500V 6800uF 76mΩ@120Hz 8.35A@120Hz 89mm ±20% 螺栓,D89xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS