ERWF351LGC332MCD0U
MFR.Part #
ERWF351LGC332MCD0U
JLCPCB Part #
C3815115
Package
Bolt,D50.8xL130.18mm
Description
-25℃~+85℃ 10.8A@120Hz 130.18mm 22.22mm 3300uF 350V 50.8mm 5000hrs@85℃ ±20% 螺栓,D50.8xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS