E37L351HPN332MCD0U
MFR.Part #
E37L351HPN332MCD0U
JLCPCB Part #
C3815113
Package
Bolt,D50.8xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 11A@120Hz 131mm 22.2mm 29mΩ@120Hz 3300uF 350V 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS