E36D351CPN122UDE3U
MFR.Part #
E36D351CPN122UDE3U
JLCPCB Part #
C3815112
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1200uF 142.88mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 350V 63.5mm 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS