E32D500HPN104MDA5U
MFR.Part #
E32D500HPN104MDA5U
JLCPCB Part #
C3815109
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 104.78mm 2000hrs@105℃ 28.6mm 31.43A@120Hz 50V 6.8mΩ@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS