CGR331T100R2C
MFR.Part #
CGR331T100R2C
JLCPCB Part #
C3815091
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 100V 2.8A@120Hz 2000hrs@105℃ 330uF 34.93mm 53.98mm 94mΩ@120Hz 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS