E32D800HPN682MA79U
MFR.Part #
E32D800HPN682MA79U
JLCPCB Part #
C3815082
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 23mΩ@120Hz 34.93mm 6800uF 79.38mm 8.67A@120Hz 80V ±20% Bolt,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS