E32D350HLN473MC67U
MFR.Part #
E32D350HLN473MC67U
JLCPCB Part #
C3815075
Package
Bolt,D50.8xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 12.4mΩ@120Hz 15.34A@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 35V 47000uF 50.8mm 66.68mm ±20% 螺栓,D50.8xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS