E36D161LPN123TDA5U
MFR.Part #
E36D161LPN123TDA5U
JLCPCB Part #
C3815060
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 12000uF 160V 2000hrs@85℃ 28.58mm 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS