E32D101HPN392MA67U
MFR.Part #
E32D101HPN392MA67U
JLCPCB Part #
C3815057
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.7mm 2000hrs@105℃ 34.93mm 37.2mΩ@120Hz 3900uF 66.68mm 7.26A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS