CGS203U050V5L
MFR.Part #
CGS203U050V5L
JLCPCB Part #
C3815003
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 13.2A@120Hz 142.88mm 14mΩ@120Hz 20000uF 2000hrs@85℃ 50.8mm 50V 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS