E36D500HPN333MC67U
MFR.Part #
E36D500HPN333MC67U
JLCPCB Part #
C3814915
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 12.8mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 33000uF 50.8mm 50V 67mm 8.2A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS