E32D350HPN224ME92U
MFR.Part #
E32D350HPN224ME92U
JLCPCB Part #
C3814903
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 0.22F 2000hrs@105℃ 25.19A@120Hz 31.75mm 35V 76.2mm 8.3mΩ@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS