E36D500LPN153UC79U
MFR.Part #
E36D500LPN153UC79U
JLCPCB Part #
C3814898
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 15000uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 50V 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS