CGS703U035X4C
MFR.Part #
CGS703U035X4C
JLCPCB Part #
C3814883
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12mΩ@120Hz 16.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 35V 70000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS