550102U150BC2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
550102U150BC2B
JLCPCB Part #
C3814880
Package
Bolt,D51.41xL30.91mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000uF 150V 2000hrs@105℃ 22.23mm 30.91mm 51.41mm 螺栓,D51.41xL30.91mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS