E37L351CPN153MFK0U
MFR.Part #
E37L351CPN153MFK0U
JLCPCB Part #
C3814872
Package
Bolt,D89xL191mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 15000uF 191mm 31.75mm 350V 35A@120Hz 7mΩ@120Hz 89mm ±20% 螺栓,D89xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS