CGS122T400R5L
MFR.Part #
CGS122T400R5L
JLCPCB Part #
C3814833
Package
Bolt,D34.93xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1200uF 142.88mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 4.6A@120Hz 400V 79mΩ@120Hz Bolt,D34.93xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS