E36D630HPN822MA54U
MFR.Part #
E36D630HPN822MA54U
JLCPCB Part #
C3814825
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 31.2mΩ@120Hz 35mm 4.17A@120Hz 54mm 63V 8200uF ±20% 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS