E36D301HPN113MED0U
MFR.Part #
E36D301HPN113MED0U
JLCPCB Part #
C3814814
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 11000uF 130mm 2000hrs@85℃ 300V 31.75mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS