CGS112T500V4L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS112T500V4L
JLCPCB Part #
C3814809
Package
Bolt,D50.8xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1100uF 117.48mm 2000hrs@85℃ 50.8mm 500V 5A@120Hz 92mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS