E36D630HPN223TC92U
MFR.Part #
E36D630HPN223TC92U
JLCPCB Part #
C3814792
Package
Bolt,D50.8xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.22mm 22000uF 50.8mm 63V 92mm 螺栓,D50.8xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS