E32D250HPN683MC67U
MFR.Part #
E32D250HPN683MC67U
JLCPCB Part #
C3814778
Package
Bolt,D50.8xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 11.7mΩ@120Hz 15.68A@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 25V 50.8mm 66.68mm 68000uF ±20% 螺栓,D50.8xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS