E32D750HPN202TA67U
MFR.Part #
E32D750HPN202TA67U
JLCPCB Part #
C3814718
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 2000uF 34.93mm 66.68mm 75V 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS