ERWE451LGN562MEF5U
MFR.Part #
ERWE451LGN562MEF5U
JLCPCB Part #
C3814714
Package
Bolt,D76.2xL155mm
Description
-25℃~+85℃ 15.7A@120Hz 155mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 450V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL155mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS