E36D251CDN103QEJ1U
MFR.Part #
E36D251CDN103QEJ1U
JLCPCB Part #
C3814709
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000uF 182mm 2000hrs@85℃ 250V 31.75mm 76.2mm 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS