E36D201LPN123TE92U
MFR.Part #
E36D201LPN123TE92U
JLCPCB Part #
C3814705
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12000uF 14.49A@120Hz 17mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 31.75mm 76.2mm 92mm 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS