500C103T050AC2B
MFR.Part #
500C103T050AC2B
JLCPCB Part #
C3814651
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 10000uF 104.78mm 12.7mm 33mΩ 34.93mm 5000hrs@95℃ 50V 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS