E36D500HPN104MCE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D500HPN104MCE3U
JLCPCB Part #
C3814616
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 143mm 17.99A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 5.4mΩ@120Hz 50.8mm 50V ±20% 螺栓,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS