E36D500HPN562UCA5U
MFR.Part #
E36D500HPN562UCA5U
JLCPCB Part #
C3814614
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 50V 5600uF 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS