E36D500HPN562WC92U
MFR.Part #
E36D500HPN562WC92U
JLCPCB Part #
C3814602
Package
Bolt,D50.8xL92mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 50V 5600uF 92mm 螺栓,D50.8xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS