E37X401CPN682MFB7U
MFR.Part #
E37X401CPN682MFB7U
JLCPCB Part #
C3814575
Package
Bolt,D89xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 15000hrs@85℃ 16mΩ@120Hz 19.3A@120Hz 31.75mm 400V 6800uF 89mm ±20% Bolt,D89xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS