E36D630LPS472TA67U
MFR.Part #
E36D630LPS472TA67U
JLCPCB Part #
C3814573
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 4700uF 63V 67mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS