E32D401LGN682MFE3U
MFR.Part #
E32D401LGN682MFE3U
JLCPCB Part #
C3814555
Package
Bolt,D88.9xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 142.88mm 20.58A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mΩ@120Hz 31.75mm 400V 6800uF 88.9mm ±20% 螺栓,D88.9xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS