PSU10865
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
PSU10865
JLCPCB Part #
C3814550
Package
Bolt,D36.53xL85.73mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 108uF 165V 36.53mm 85.73mm 螺栓,D36.53xL85.73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS