ERWE401LGB102MAC0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWE401LGB102MAC0U
JLCPCB Part #
C3814532
Package
Bolt,D35xL120mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 12.7mm 120mm 2000hrs@85℃ 3.9A@120Hz 35mm 400V ±20% 螺栓,D35xL120mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS