E36D401HPN681MA79U
MFR.Part #
E36D401HPN681MA79U
JLCPCB Part #
C3814513
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 400V 680uF 79mm ±20% 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS