E32D500LPN153MA67U
MFR.Part #
E32D500LPN153MA67U
JLCPCB Part #
C3814485
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 15000uF 2000hrs@105℃ 21.3mΩ@120Hz 34.93mm 50V 66.68mm 9.01A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS