E36D250HPN643UC79U
MFR.Part #
E36D250HPN643UC79U
JLCPCB Part #
C3814456
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.22mm 25V 50.8mm 64000uF 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS