E36D201HPN242TD79U
MFR.Part #
E36D201HPN242TD79U
JLCPCB Part #
C3814426
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 200V 2400uF 28.58mm 63.5mm 79mm 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS