E32D630HPN104MEA5U
MFR.Part #
E32D630HPN104MEA5U
JLCPCB Part #
C3814366
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 104.78mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 34.67A@120Hz 63V 7.7mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS