E36D400LPN104TEA5U
MFR.Part #
E36D400LPN104TEA5U
JLCPCB Part #
C3814353
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.1F 105mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 40V 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS