E36D500HPN154MEA5U
MFR.Part #
E36D500HPN154MEA5U
JLCPCB Part #
C3814341
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 105mm 16.74A@120Hz 2000hrs@85℃ 31.75mm 50V 7.3mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS