E36D451LPN761TDD0U
MFR.Part #
E36D451LPN761TDD0U
JLCPCB Part #
C3814323
Package
Bolt,D63.5xL130mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 130mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 450V 63.5mm 760uF 螺栓,D63.5xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS